Uluslararası Hukuk

Uluslararası Hukuk alanında uzman avukatlarımız ile yüz yüze veya online görüşebilirsiniz.

Dünya çapında ve özellikle Almanya, Fransa, İngiltere, Gana,Nijer, Ukrayna,Azerbaycan,Belarus,İsviçre, Rusya, Katar, Dubai, Amerika Birleşik Devletleri gibi önemli ticari merkezlerde tanınan saygın avukatlar ve hukuk büroları ile yakın işbirliği ve iş ilişkilerimiz mevcuttur.

Dünyanın her yanından gelen yabancı uyruklu müvekkillerimize Türk hukuku hizmetleri sunmakta; Türk müvekkillerimize de uluslar arası ticari ilişkilerinde irtibatta olduğumuz yabancı avukatlık ve hukuk büroları vasıtasıyla destek olmaktayız.

Bu amaçla farklı ülke ve bölgelerdeki ticaret kültürüne ve iş yapma ortamına odaklanmış olan ülke ve bölgeye göre çözüm ortaklarımızı belirlemiş bulunmaktayız. Çözüm ortaklığı yapmış olduğumuz bürolarda ilgili ülkelerde konuşulan anadilini konuşabilen avukatlar görev almakta ve ayrıca konularında uzman yabancı bürolardan geçici olarak gelen yabancı avukatlarla desteklenmektedir.

Par Hukuk & Arabuluculuk Bürosu olarak özelikle son yıllarda Gana,Senegal,Dubai,Nijer,Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre ve Türkiye arasında gerçekleştirilen başta altın ve değerli cevherler olmak üzerere bir çok yerli yabancı müvekkilimize uluslararası ticaretin sağlıklı yapılabilmesi için uluslararası hukuk desteği vermekteyiz.

 Uluslararası Ticaret Odası Tahkim Mahkemesinde (İCC ) uluslararası tahkim hükümlerine göre  müvekkillerimizin konforlu ve güvenli ticaretlerini yapması için gerekli hukuki danışmanlık hizmetini veriyoruz.