Bağımsız Devletler Topluluğu'na Hukuki Danışmanlık

Rusya, Azerbaycan, Belarus, Kazakistan, Moldova, Kırgızistan, Ermenistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Ukrayna ülkelerinden oluşan Bağımsız Devletler Topluluğunda yaşayan gerçek ve tüzel kişilerin hukuki danışmanlığını yapmakta, onları her türlü uyuşmazlıkta temsil ederek gerekli tüm hukuki işlemlerini takip ediyoruz.

Par Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu kurulduğu günden bu yana Rusya, Azerbaycan, Belarus, Kazakistan, Moldova, Kırgızistan, Ermenistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Ukrayna ülkelerinden oluşan Bağımsız Devletler Topluluğunda yaşayan gerçek ve tüzel kişilerin hukuki danışmanlığını yapmakta, onları her türlü uyuşmazlıkta temsil ederek gerekli tüm hukuki işlemlerini takip etmektedir.

Par Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu alanında uzman avukatlardan oluşan ekibiyle Rusça, İngilizce, Azerice ve Türkçe dillerinde hizmet sunmaktadır. Güncel mevzuat bilgisi ve profesyonel hukuki danışmanlık hizmetiyle Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinde haklı bir üne sahiptir.

Avukatlarımız yabancı statüsündeki gerçek ve tüzel kişilerin yasal başvuru takiplerinin yanı sıra Türkiye’de bulunan evleri, arabaları, mülkleri, şirketleri ve diğer tüm hukuki varlıklarının takibini yapmaktadır. Tarafı oldukları tüm hukuki işlem ve davaları takip etmekte ve başarı ile sonuçlandırmaktadır. Kısaca Par Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu avukatları, Türkiye’de mevcut ve muhtemel tüm hukuki meseleleri hızlı ve etkin bir şekilde çözümlemekte ve gereken tüm resmi evrakların hazırlanması, ilgili makamlara iletilmesi konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır.

С момента своего основания юридическо-посреднической компании Par Hukuk предоставляет индивидуальные и юридические решения и консультации физическим и юридическим лицам, проживающим в России, Азербайджане, Беларусии, Казахстане, Молдове, Кыргызстане, Армении, Таджикистане, Туркменистане, Узбекистане, Украине и в других странах СНГ, представляя их интересы во всех видах правовых споров соблюдая все законные и юридические процедуры как на национальном так и международном уровне.

Par Hukuk одна из немногих юридических фирм имеющая большую команду профессиональных юристов, которые являются экспертами в своих областях предоставляя услуги на русском, английском, азербайджанском и турецком языках. Par Hukuk заслужила репутацию одной из лучших фирм в сфере юридической консультации в странах СНГ благодаря своим профессиональным знаниям законодательства.

Наши юристы также следят за юридическими заявлениями, сделками и судебными исками стороной которых они являются, физических и юридических лиц с иностранным статусом, а также за их недвижимостью, автомобилями, компаниями и всеми другими законными активами в Турции, безопасно и быстро решая все текущие и потенциальные юридические вопросы в подготовке всех необходимых официальных документов и подаче их в соответствующие органы.

Ekibimiz

Selahattin PAR

Kurucu Ortak

Emrullah CEYLAN

Yönetici Avukat

Serenay AHİOĞLU

Kıdemli Avukat

Hatice OĞUZ

SMMM, Bağımsız Denetçi