Hakkımızda

Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Belarus, Katar, Amerika ile Türkiye’de yer alan alanında uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızla özel çözümler üretiyoruz.

Hakkımızda

Par Hukuk & Arabuluculuk Bürosu, değişen yerel ve uluslararası mevzuatlara uyum sağlayarak, Türkiye’de ve yurtdışında yer alan müvekkillerine, hukukun her alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunan merkezi İstanbul’da çözüm ortakları Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Londra, Varşova, Moskova, Kiev, Tiflis, Münih, Berlin, Doha, Dubai , Kaliforniya da bulunan ve yakın zamanda çözüm ortaklarına New York’u eklemeyi düşünen ve yerli ve yabancı şirketlere, şahıslara avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunan bir hukuk bürosudur.

Par Hukuk Bürosu, Türk adalet sistemindeki yoğunluk göz önüne alındığında, usul ekonomisi ilkesi gereğince; hukuki sorunlar henüz doğmadan önleyici yöntemler kullanarak, müvekkillerine zaman ve masraflar açısından minimal çözüm planları sunma gayreti içerisindedir.

Par Hukuk Bürosunun uzmanlık alanları arasında; SGK’nın kesinti ve cezaları nedeniyle kaynaklı menfi tespit ve iptal davaları,Sağlık Hukukundan kaynaklı malpraktis davaları,trafik ve iş kazalarından kaynaklı tazminat davaları, iflas erteleme davaları, spor ve spor hukukundan kaynaklı davalari marka ve patenten kaynaklı davalar, vergi cezalarından kaynaklı davalar ve icra &iflastan kaynaklı davalar ve Uluslararası Ticaret Hukuku bulunmaktadır.

Müvekkilleri ile güçlü bir iletişimin zorunluluğuna inanan Par Hukuk Bürosu kadrosundaki avukatlar en az bir yabancı dile tam hakim olup, akademik çalışmalarını sürdürerek, ulusal ve uluslararası işlemlerde, hukukun her alanında yerli ve yabancı müvekkillerine hızlı ve etkin çözümler sunmaktadırlar.

Par Hukuk Bürosu, sunmuş olduğu avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini, hukuk ve mali konularda Türkiye ve yurtdışındaki danışmanlarının görüş ve destekleri ile tamamlayarak, müvekkillerine eksiksiz ve en doğru hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Prensiplerimiz;

Müvekkilerimizin ticari sırları bizim için en üst düzey önem taşımaktadır. Bu paralelde, herhangi bir “menfaat çatışması” olduğunda, durumu hem mevcut hem de potansiyel müvekkillerimize bildirmeyi temel görevimiz olarak görüyoruz. Davranışlarımızda ve müvekkillerimizle iş ilişkisi kurarken Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak hareket etmek ana prensibimizdir.

Gizlilik; müvekkilin Par Hukuk Bürosu’na sağladığı ve kamuya açık olmayan her türlü bilgi uygulanabilir kurallar ve profesyonel gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulacaktır. Avukat -müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin işleri ile ilgili her türlü bilgiyi sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüyüz. 

Hukuk kuralları ve Kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından açıkça yetkilendirilmedikçe edinilen bilgiler asla ifşa edilmeyecektir.

Ekibimiz

Selahattin PAR

Kurucu Ortak

Emrullah CEYLAN

Yönetici Avukat

Serenay AHİOĞLU

Kıdemli Avukat

Hatice OĞUZ

SMMM, Bağımsız Denetçi

Çözüm Ortaklarımız