serenayonerpar

Av. Arb. Serenay Öner

Kıdemli Avukat

Yabancı Diller:

Uzmanlık Alanları:

Ticaret Hukuku
Gayrimenkul Hukuku
Şirketler Hukuku
İnşaat ve İmar Hukuku

Özgeçmiş:

1994 İzmit/ Kocaeli doğumludur. Üniversiteye kadar olan eğitimini Kocaeli’de gerçekleştirmiş olup üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni başarı ile bitirerek tamamlamıştır. Yüksek lisansına, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi – Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku Yüksek Lisans programında halen devam etmektedir.

İstanbul Barosuna kayıtlı olarak 2017 yılından bu yana avukatlık mesleğini yürütmenin yanı sıra Adalet Bakanlığına kayıtlı olarak Arabuluculuk yapmakta olup İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında Uzman Arabulucu ünvanı bulunmaktadır.

Par Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu’nda kıdemli avukat olarak görevini sürdüren Av. Arb. Serenay Öner ‘in uzmanlık alanları arasında; Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İnşaat Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku ve İmar Hukuku bulunmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Kayıtlı olduğu STK’lar; İstanbul Barosu, Türkiye Barolar Birliği, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (Kaçuv), Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (Kagider) ‘dir.